X
Pauli Men’s grooming

Služby

Stroj času

JEDNÁ SE O SLUŽBU MIMO PRACOVNÍ DOBU HOLIČE. TATO SLUŽBA JE MOŽNÁ POUZE PO INDIVIDUÁLNÍ A TELEFONICKÉ DOMLUVĚ. VEŠKERÉ SLUŽBY JSOU SE 100% NAVÝŠENÍM (PŘIRÁŽKOU) K CENÍKOVÉ CENĚ. LZE SE DOMLUVIT NA SLUŽBÁCH I MIMO SALON (NAPŘÍKLAD SVATBA, NAROZENINY, ATD…), K CENĚ SLUŽBY SE ZAPOČTE I CENA DOPRAVY.

Klasický střih

Cena: 790 Kč

Mytí, střih, úprava kontur, opálení chloupků na uších, kompletní styling a kolínská Truefitt and Hill. Ke službě na výběr káva, whisky nebo Pilsner Urquell.

Klasický střih a úprava / holení vousů

Cena: 1100 Kč

  

Mytí, střih, úprava kontur, opálení chloupků na uších, úprava vousů + kosmetika, kompletní styling a kolínská Truefitt and Hill. Ke službě na výběr káva, whisky nebo Pilsner Urquell.

Střih strojkem

Cena: 690 Kč

  

Mytí, střih pouze strojkem, úprava kontur, opálení chloupků na uších, kompletní styling a kolínská Truefitt and Hill. Ke službě na výběr káva, whisky nebo Pilsner Urquell.

Střih strojkem a úprava/holení vousů

Cena: 890 Kč

  

Mytí, střih strojkem, úprava kontur, opálení chloupků na uších, úprava vousů + kosmetika, kompletní styling a kolínská Truefitt and Hill. Ke službě na výběr káva, whisky nebo Pilsner Urquell.

Úprava vousů / Klasické holení břitvou

Cena: 700 Kč

Úprava vousů a kontur, opálení chloupků na uších, kolínská Truefitt and Hill. Ke službě na výběr káva, whisky nebo Pilsner Urquell.

Pro elegána

Cena: 2490 Kč

  

 Klasický střih a klasické holení břitvou nebo úprava vousů dle výběru Elegána,ošetření tváře peelingem,masáž hlavy a obličeje,parafínový zábal rukou,kompletní styling a kolínská Truefitt and Hill. Ke službě na výběr káva, whisky nebo Pilsner Urquell.